KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12198193
nr 1219 8193
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Oljemålning, Sandhamn. Signerad, daterad -49. Olja på pannå, 24x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:14:33
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme